Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ.
Είμαι ο Γιώργος Καραμπίνης και η φωτογραφία για εμένα σημαίνει πολλά. Δεν είναι απλά ένα επάγγελμα που ακολούθησα. Είναι μια σχέση αγάπης και δημιουργίας που μου πέρασε ο πατέρας μου Βάιος. Ακολουθώντας λοιπόν τα βήματά του κατάλαβα πόσο σημαντικό είναι να κρατήσεις για πάντα αποτυπωμένες τις όμορφες και σημαντικότερες στιγμές της ζωής σου.
![page08](https://www.photobaios.gr/wp-content/uploads/2023/01/page08-scaled.jpg)
“Στον κόσμο της φωτογραφίας, μπορεί κανείς να μοιραστεί μια στιγμή που έχει συλληφθεί με άλλους ανθρώπους.”
“Η φωτογραφία είναι η μόνη γλώσσα που μπορεί να γίνει κατανοητή σε όλα τα μέρη του κόσμου”
“Δεν εμπιστεύομαι τις λέξεις. Ελπίζω στις φωτογραφίες.”